C1206X225K5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X225K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10%
Fitxak: C1206X225K5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X225K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X225K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188256 pcs Datuen fitxa C1206X225K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.073" (1.85mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2.2µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X225K5RECAUTO7210
C1206X225K5RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10%
Stockean: 816816 pcs
Deskarga: C1206X225K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225K4RECAUTO7210
C1206X225K4RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 10%
Stockean: 915839 pcs
Deskarga: C1206X225K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225K5REC7800
C1206X225K5REC7800