C1206X225J4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X225J4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 5%
Fitxak: C1206X225J4REC.pdf
  • Mezua
C1206X225J4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X225J4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138737 pcs Datuen fitxa C1206X225J4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.073" (1.85mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2.2µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2.2µF
Produktu erlazionatuak
C1206X225J3REC7800
C1206X225J3REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 5%
Stockean: 616407 pcs
Deskarga: C1206X225J3REC7800.pdf
RFQ
C1206X225J4RECAUTO7210
C1206X225J4RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 5%
Stockean: 903033 pcs
Deskarga: C1206X225J4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225J4REC7800
C1206X225J4REC7800
Deskarga: C1206X225J4REC7800.pdf
Deskarga: C1206X225J3REC7210.pdf
C1206X225J4REC7210
C1206X225J4REC7210