C1206X224K3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X224K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10%
Fitxak: C1206X224K3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X224K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X224K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200736 pcs Datuen fitxa C1206X224K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X224K3REC7210
C1206X224K3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10%
Stockean: 873798 pcs
Deskarga: C1206X224K3REC7210.pdf
RFQ
C1206X224K4JACAUTO
C1206X224K4JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 16V U2J 1206
Stockean: 349394 pcs
Deskarga: C1206X224K4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X224K4JAC7800
C1206X224K4JAC7800
Deskarga: C1206X224K4JAC7800.pdf
C1206X224K3REC7800
C1206X224K3REC7800
Deskarga: C1206X224K3REC7800.pdf
C1206X224K1RECAUTO7210
C1206X224K1RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 220NF 100V X7R
Deskarga: C1206X224K1RECAUTO7210.pdf
C1206X224K3RECAUTO7210
C1206X224K3RECAUTO7210
Deskarga: C1206X224K3RECAUTO7210.pdf
C1206X224K3RECAUTO
C1206X224K3RECAUTO