C1206X223KMGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X223KMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 22NF 63V C0G 10%
Fitxak: C1206X223KMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X223KMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X223KMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 22NF 63V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116108 pcs Datuen fitxa C1206X223KMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X223KMREC
C1206X223KMREC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 63V X7R 10%
Stockean: 219653 pcs
Deskarga: C1206X223KMREC.pdf
RFQ
C1206X223KAREC
C1206X223KAREC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 250V X7R 10%
Stockean: 208411 pcs
Deskarga: C1206X223KAREC.pdf
RFQ
C1206X223KMGEC7800
C1206X223KMGEC7800
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 63V C0G 10%