C1206X223J1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X223J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 22NF 100V X7R 5%
Fitxak: C1206X223J1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X223J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X223J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 22NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172453 pcs Datuen fitxa C1206X223J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X223J1GEC
C1206X223J1GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 100V C0G 5%
Stockean: 118178 pcs
Deskarga: C1206X223J1GEC.pdf
RFQ
C1206X223J1REC7800
C1206X223J1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 100V X7R 5%
Stockean: 605751 pcs
Deskarga: C1206X223J1REC7800.pdf
RFQ
C1206X223J1GECAUTO7210
C1206X223J1GECAUTO7210
Deskarga: C1206X223J1GECAUTO7210.pdf
C1206X223J1RACAUTO
C1206X223J1RACAUTO
deskribapena: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Deskarga: C1206X223J1RACAUTO.pdf
C1206X223J1REC7210
C1206X223J1REC7210
Deskarga: C1206X223J1REC7210.pdf
C1206X223J1RECAUTO
C1206X223J1RECAUTO