C1206X223G1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X223G1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2%
Fitxak: C1206X223G1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X223G1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X223G1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86279 pcs Datuen fitxa C1206X223G1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X223G1GEC7800
C1206X223G1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2%
Stockean: 235449 pcs
Deskarga: C1206X223G1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X223G1GECAUTO
C1206X223G1GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET