C1206X223F5GEC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X223F5GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 22NF 50V C0G 1%
Fitxak: C1206X223F5GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
C1206X223F5GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X223F5GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 22NF 50V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203439 pcs Datuen fitxa C1206X223F5GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X223F4HAC7800
C1206X223F4HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 16V ULTRA STAB
Stockean: 404057 pcs
Deskarga: C1206X223F4HAC7800.pdf
RFQ
C1206X223F5JAC7800
C1206X223F5JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.022UF 50V U2J 1206
Stockean: 138595 pcs
Deskarga: C1206X223F5JAC7800.pdf
RFQ
C1206X223F5GEC
C1206X223F5GEC
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 50V C0G 1%