C1206X222M1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R
Fitxak: C1206X222M1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X222M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198642 pcs Datuen fitxa C1206X222M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X222M1GEC7800
C1206X222M1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
Stockean: 430559 pcs
Deskarga: C1206X222M1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X222M2GECAUTO7210
C1206X222M2GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G
Stockean: 530652 pcs
Deskarga: C1206X222M2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222M1REC7210
C1206X222M1REC7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R