C1206X222K5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10%
Fitxak: C1206X222K5REC.pdf
  • Mezua
C1206X222K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226007 pcs Datuen fitxa C1206X222K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X222K5RACTU
C1206X222K5RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
Stockean: 1300961 pcs
Deskarga: C1206X222K5RACTU.pdf
RFQ
C1206X222K5RECAUTO
C1206X222K5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10%
Stockean: 1007252 pcs
Deskarga: C1206X222K5RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X222K5HACAUTO
C1206X222K5HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 50V ULTRA STA
Deskarga: C1206X222K5HACAUTO.pdf
C1206X222K5GECAUTO7210
C1206X222K5GECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 10%
Deskarga: C1206X222K5GECAUTO7210.pdf
C1206X222K5RECAUTO7210
C1206X222K5RECAUTO7210
Deskarga: C1206X222K5RECAUTO7210.pdf
C1206X222K5GEC7800
C1206X222K5GEC7800
Deskarga: C1206X222K5GEC7800.pdf
C1206X222K8HACAUTO
C1206X222K8HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 10V ULTRA STA
Deskarga: C1206X222K8HACAUTO.pdf
C1206X222K5REC7210
C1206X222K5REC7210