C1206X222K4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 10%
Fitxak: C1206X222K4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X222K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196556 pcs Datuen fitxa C1206X222K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X222K4REC7800
C1206X222K4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 10%
Stockean: 840583 pcs
Deskarga: C1206X222K4REC7800.pdf
RFQ
C1206X222K5GEC7210
C1206X222K5GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 10%
Stockean: 475859 pcs
Deskarga: C1206X222K5GEC7210.pdf
RFQ
C1206X222K4HAC7800
C1206X222K4HAC7800
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 16V ULTRA STA
Deskarga: C1206X222K4HAC7800.pdf
C1206X222K4REC7210
C1206X222K4REC7210
Deskarga: C1206X222K4REC7210.pdf
C1206X222K4HACAUTO
C1206X222K4HACAUTO
Deskarga: C1206X222K4HACAUTO.pdf
C1206X222K5GEC
C1206X222K5GEC
Deskarga: C1206X222K5GEC.pdf
C1206X222K4RECAUTO7210
C1206X222K4RECAUTO7210
Deskarga: C1206X222K4RECAUTO7210.pdf
C1206X222K3REC7800
C1206X222K3REC7800
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 10%
Deskarga: C1206X222K3REC7800.pdf
C1206X222K4RECAUTO
C1206X222K4RECAUTO