C1206X222K3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 10%
Fitxak: C1206X222K3REC.pdf
  • Mezua
C1206X222K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229109 pcs Datuen fitxa C1206X222K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF