C1206X222K3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222K3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 10%
Fitxak: C1206X222K3GEC.pdf
  • Mezua
C1206X222K3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222K3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125342 pcs Datuen fitxa C1206X222K3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X222K3GEC7800
C1206X222K3GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 10%