C1206X222J4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222J4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Fitxak: C1206X222J4REC.pdf
  • Mezua
C1206X222J4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222J4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175183 pcs Datuen fitxa C1206X222J4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X222J5GACTU
C1206X222J5GACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
Stockean: 141184 pcs
Deskarga: C1206X222J5GACTU.pdf
RFQ
C1206X222J4REC7210
C1206X222J4REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Stockean: 641027 pcs
Deskarga: C1206X222J4REC7210.pdf
RFQ
C1206X222J3RECAUTO7210
C1206X222J3RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 5%
Deskarga: C1206X222J3RECAUTO7210.pdf
C1206X222J3REC7210
C1206X222J3REC7210
Deskarga: C1206X222J3REC7210.pdf
C1206X222J4RECAUTO7210
C1206X222J4RECAUTO7210
Deskarga: C1206X222J4RECAUTO7210.pdf
Deskarga: C1206X222J3REC7800.pdf
C1206X222J4REC7800
C1206X222J4REC7800
Deskarga: C1206X222J4REC7800.pdf
C1206X222J4HACAUTO
C1206X222J4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 16V ULTRA STA
Deskarga: C1206X222J4HACAUTO.pdf
C1206X222J4HAC7800
C1206X222J4HAC7800
Deskarga: C1206X222J4HAC7800.pdf
C1206X222J4RECAUTO
C1206X222J4RECAUTO
Deskarga: C1206X222J4RECAUTO.pdf
C1206X222J3RECAUTO
C1206X222J3RECAUTO