C1206X222G3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222G3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 2%
Fitxak: C1206X222G3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X222G3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222G3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88051 pcs Datuen fitxa C1206X222G3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X222G2GECAUTO7210
C1206X222G2GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G 2%
Stockean: 243273 pcs
Deskarga: C1206X222G2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222G2GECAUTO
C1206X222G2GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 276151 pcs
Deskarga: C1206X222G2GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X222G3GECAUTO
C1206X222G3GECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 2%