C1206X153J3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X153J3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V C0G 5%
Fitxak: C1206X153J3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X153J3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X153J3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116777 pcs Datuen fitxa C1206X153J3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X153J3GECAUTO7210
C1206X153J3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 25V C0G 5%
Stockean: 434924 pcs
Deskarga: C1206X153J3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X153J3GEC7800
C1206X153J3GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET