C1206X153F5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X153F5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 50V C0G 1%
Fitxak: C1206X153F5GEC.pdf
  • Mezua
C1206X153F5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X153F5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 50V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71417 pcs Datuen fitxa C1206X153F5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X153F5GECAUTO
C1206X153F5GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 50V C0G 1%
Stockean: 227241 pcs
Deskarga: C1206X153F5GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X153F5JACAUTO
C1206X153F5JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.015UF 50V U2J 1206
Stockean: 112088 pcs
Deskarga: C1206X153F5JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X153F4HACAUTO
C1206X153F4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 16V ULTRA STAB
Deskarga: C1206X153F4HACAUTO.pdf
C1206X153F5GEC7800
C1206X153F5GEC7800
Deskarga: C1206X153F5GEC7800.pdf
C1206X153F4HAC7800
C1206X153F4HAC7800
Deskarga: C1206X153F4HAC7800.pdf
C1206X153F4JAC7800
C1206X153F4JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.015UF 16V U2J 1206
Deskarga: C1206X153F4JAC7800.pdf
C1206X153F5GEC7210
C1206X153F5GEC7210
Deskarga: C1206X153F5GEC7210.pdf
C1206X153F5GECAUTO7210
C1206X153F5GECAUTO7210