C1206X152KAGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X152KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Fitxak: C1206X152KAGEC.pdf
  • Mezua
C1206X152KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X152KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118562 pcs Datuen fitxa C1206X152KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X152K5RECAUTO
C1206X152K5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 10%
Stockean: 837489 pcs
Deskarga: C1206X152K5RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X152K8HAC7800
C1206X152K8HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 10V ULTRA STA
Stockean: 1886671 pcs
Deskarga: C1206X152K8HAC7800.pdf
RFQ
C1206X152KAGECAUTO7210
C1206X152KAGECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Deskarga: C1206X152KAGECAUTO7210.pdf
C1206X152K5RECAUTO7210
C1206X152K5RECAUTO7210
Deskarga: C1206X152K5RECAUTO7210.pdf
C1206X152K5REC7800
C1206X152K5REC7800
Deskarga: C1206X152K5REC7800.pdf
C1206X152KAGEC7800
C1206X152KAGEC7800