C1206X152J1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X152J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 100V X7R 5%
Fitxak: C1206X152J1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X152J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X152J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152228 pcs Datuen fitxa C1206X152J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X152J1RECAUTO
C1206X152J1RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 100V X7R 5%
Stockean: 843728 pcs
Deskarga: C1206X152J1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X152J1HACAUTO
C1206X152J1HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 100V ULTRA ST
Stockean: 1807016 pcs
Deskarga: C1206X152J1HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X152J1REC7210
C1206X152J1REC7210
Deskarga: C1206X152J1REC7210.pdf
C1206X152J1REC7800
C1206X152J1REC7800
Deskarga: C1206X152J1REC7800.pdf
C1206X152J1RECAUTO7210
C1206X152J1RECAUTO7210