C1206X152F3GEC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X152F3GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 1%
Fitxak: C1206X152F3GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1206X152F3GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X152F3GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204435 pcs Datuen fitxa C1206X152F3GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF