C1206X104K5REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X104K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10%
Fitxak: C1206X104K5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X104K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X104K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222191 pcs Datuen fitxa C1206X104K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X104K8JAC7800
C1206X104K8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 10V U2J 1206
Stockean: 858255 pcs
Deskarga: C1206X104K8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X104K8HAC7800
C1206X104K8HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1F 10V ULTRA STAB
Stockean: 653353 pcs
Deskarga: C1206X104K8HAC7800.pdf
RFQ
C1206X104K5REC7800
C1206X104K5REC7800
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10%
Deskarga: C1206X104K5REC7800.pdf
C1206X104K5REC7210
C1206X104K5REC7210
Deskarga: C1206X104K5REC7210.pdf
C1206X104K5RECAUTO7210
C1206X104K5RECAUTO7210