C1206X104K3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X104K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 10%
Fitxak: C1206X104K3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X104K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X104K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222629 pcs Datuen fitxa C1206X104K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X104K3RECAUTO
C1206X104K3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 10%
Stockean: 796447 pcs
Deskarga: C1206X104K3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X104K3JAC7800
C1206X104K3JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206
Stockean: 662542 pcs
Deskarga: C1206X104K3JAC7800.pdf
RFQ
C1206X104K3GEC7800
C1206X104K3GEC7800
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10%
Deskarga: C1206X104K3GEC7800.pdf
C1206X104K3REC7210
C1206X104K3REC7210
Deskarga: C1206X104K3REC7210.pdf
C1206X104K4HACAUTO
C1206X104K4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB
Deskarga: C1206X104K4HACAUTO.pdf
C1206X104K3RECAUTO7210
C1206X104K3RECAUTO7210
Deskarga: C1206X104K3RECAUTO7210.pdf
C1206X104K3JACAUTO
C1206X104K3JACAUTO
Deskarga: C1206X104K3JACAUTO.pdf
C1206X104K3GECAUTO
C1206X104K3GECAUTO
Deskarga: C1206X104K3GECAUTO.pdf
C1206X104K3REC7800
C1206X104K3REC7800