C1206X104J5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X104J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 5%
Fitxak: C1206X104J5REC.pdf
  • Mezua
C1206X104J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X104J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140653 pcs Datuen fitxa C1206X104J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X104J4REC7210
C1206X104J4REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 5%
Stockean: 629979 pcs
Deskarga: C1206X104J4REC7210.pdf
RFQ
C1206X104J5REC7800
C1206X104J5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 5%