C1206X103M1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103M1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 100V C0G 20%
Fitxak: C1206X103M1GEC.pdf
  • Mezua
C1206X103M1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103M1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 100V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130019 pcs Datuen fitxa C1206X103M1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X103M1GECAUTO7210
C1206X103M1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 100V C0G 20%
Stockean: 578324 pcs
Deskarga: C1206X103M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X103KMREC
C1206X103KMREC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
Stockean: 180747 pcs
Deskarga: C1206X103KMREC.pdf
RFQ
C1206X103KMRECAUTO7210
C1206X103KMRECAUTO7210
Deskarga: C1206X103KMRECAUTO7210.pdf
C1206X103M1GECAUTO
C1206X103M1GECAUTO