C1206X103K5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10%
Fitxak: C1206X103K5REC.pdf
  • Mezua
C1206X103K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193736 pcs Datuen fitxa C1206X103K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X103K8JAC7800
C1206X103K8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 10V U2J 1206
Stockean: 932515 pcs
Deskarga: C1206X103K8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X103K5GEC7210
C1206X103K5GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 50V C0G 10%
Stockean: 485087 pcs
Deskarga: C1206X103K5GEC7210.pdf
RFQ
C1206X103K5REC7210
C1206X103K5REC7210
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10%
Deskarga: C1206X103K5REC7210.pdf
C1206X103K5RECAUTO7210
C1206X103K5RECAUTO7210
Deskarga: C1206X103K5RECAUTO7210.pdf
C1206X103K5GECAUTO
C1206X103K5GECAUTO
deskribapena: CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1206
Deskarga: C1206X103K5GECAUTO.pdf
C1206X103K5REC7800
C1206X103K5REC7800