C1206X103K4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10%
Fitxak: C1206X103K4REC.pdf
  • Mezua
C1206X103K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193662 pcs Datuen fitxa C1206X103K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X103K4RECAUTO
C1206X103K4RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 16V X7R 10%
Stockean: 795928 pcs
Deskarga: C1206X103K4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X103K4REC7800
C1206X103K4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 977470 pcs
Deskarga: C1206X103K4REC7800.pdf
RFQ
C1206X103K4RECAUTO7210
C1206X103K4RECAUTO7210