C1206X103K3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103K3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 25V C0G 10%
Fitxak: C1206X103K3GEC.pdf
  • Mezua
C1206X103K3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103K3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103904 pcs Datuen fitxa C1206X103K3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF