C1206X103J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103J4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 16V X7R 5%
Fitxak: C1206X103J4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X103J4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103J4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 16V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135055 pcs Datuen fitxa C1206X103J4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X103J4JACAUTO
C1206X103J4JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 16V U2J 1206
Stockean: 542688 pcs
Deskarga: C1206X103J4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X103J4HAC7800
C1206X103J4HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 16V ULTRA STAB
Stockean: 1362203 pcs
Deskarga: C1206X103J4HAC7800.pdf
RFQ
C1206X103J4RECAUTO7210
C1206X103J4RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 16V X7R 5%