C1206X103G5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X103G5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 10NF 50V C0G 2%
Fitxak: C1206X103G5GEC.pdf
  • Mezua
C1206X103G5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X103G5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 10NF 50V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79949 pcs Datuen fitxa C1206X103G5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X103G8JAC7800
C1206X103G8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 10V U2J 1206
Stockean: 375968 pcs
Deskarga: C1206X103G8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X103G5GEC7800
C1206X103G5GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 10NF 50V C0G 2%