C1206X102KMGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X102KMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Fitxak: C1206X102KMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X102KMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X102KMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116935 pcs Datuen fitxa C1206X102KMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X102KDRACAUTO
C1206X102KDRACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1NF 1000V X7R 10% F
Stockean: 450420 pcs
Deskarga: C1206X102KDRACAUTO.pdf
RFQ
C1206X102KGRACTU
C1206X102KGRACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Stockean: 143695 pcs
Deskarga: C1206X102KGRACTU.pdf
RFQ
C1206X102KMGECAUTO7210
C1206X102KMGECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Deskarga: C1206X102KMGECAUTO7210.pdf
C1206X102KMGEC7800
C1206X102KMGEC7800
Deskarga: C1206X102KMGEC7800.pdf
C1206X102KDRACTU
C1206X102KDRACTU
deskribapena: CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Deskarga: C1206X102KDRACTU.pdf
C1206X102KMGECAUTO
C1206X102KMGECAUTO