C1206T104K2RCLTU
KEMETKEMET
C1206T104K2RCLTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206T104K2RCLTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206
Fitxak: C1206T104K2RCLTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1206T104K2RCLTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206T104K2RCLTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 129542 pcs Datuen fitxa C1206T104K2RCLTU.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series T
balorazio COTS Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206T104K2RCL
C1206T104K2RCL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak High Reliability