C1206C822JCGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C822JCGACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C822JCGACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1206
Fitxak: C1206C822JCGACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1206C822JCGACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C822JCGACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 634898 pcs Datuen fitxa C1206C822JCGACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-14847-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 8200pF eskaerak Automotive