C1206C684K5RALTU
KEMETKEMET
C1206C684K5RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C684K5RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206
Fitxak: C1206C684K5RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1206C684K5RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C684K5RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 245191 pcs Datuen fitxa C1206C684K5RALTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206C684K5RAL
C1206C684K5RAL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak General Purpose