C1206C683K4REC
KEMETKEMET
C1206C683K4REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C683K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 68NF 16V X7R 10%
Fitxak: C1206C683K4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C683K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C683K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 68NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 449909 pcs Datuen fitxa C1206C683K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C683K4HACAUTO
C1206C683K4HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 16V ULTRA STAB
Stockean: 787592 pcs
Deskarga: C1206C683K4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C683K4RACTU
C1206C683K4RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.068UF 16V X7R 1206
Stockean: 975805 pcs
Deskarga: C1206C683K4RACTU.pdf
RFQ
C1206C683K4REC7210
C1206C683K4REC7210
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 16V X7R 10%
Deskarga: C1206C683K4REC7210.pdf
C1206C683K4JACAUTO
C1206C683K4JACAUTO
deskribapena: CAP CER 0.068UF 16V U2J 1206
Deskarga: C1206C683K4JACAUTO.pdf
C1206C683K5GEC7210
C1206C683K5GEC7210
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 50V C0G 10%
Deskarga: C1206C683K5GEC7210.pdf
C1206C683K4REC7800
C1206C683K4REC7800
Deskarga: C1206C683K4REC7800.pdf
C1206C683K5GEC
C1206C683K5GEC
Deskarga: C1206C683K5GEC.pdf
C1206C683K4RECAUTO
C1206C683K4RECAUTO
Deskarga: C1206C683K4RECAUTO.pdf
C1206C683K3RECAUTO7210
C1206C683K3RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 25V X7R 10%
Deskarga: C1206C683K3RECAUTO7210.pdf
C1206C683K4HAC7800
C1206C683K4HAC7800
Deskarga: C1206C683K4HAC7800.pdf
C1206C683K4RECAUTO7210
C1206C683K4RECAUTO7210