C1206C683J2REC7210
KEMETKEMET
C1206C683J2REC7210 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C683J2REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 68NF 200V X7R 5%
Fitxak: C1206C683J2REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1206C683J2REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C683J2REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 68NF 200V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2296575 pcs Datuen fitxa C1206C683J2REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C683J2REC7800
C1206C683J2REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 200V X7R 5%
Stockean: 1819864 pcs
Deskarga: C1206C683J2REC7800.pdf
RFQ
C1206C683J1REC7800
C1206C683J1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 100V X7R 5%
Stockean: 2008463 pcs
Deskarga: C1206C683J1REC7800.pdf
RFQ
C1206C683J2REC
C1206C683J2REC