C1206C683F5GEC
KEMETKEMET
C1206C683F5GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C683F5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 68NF 50V C0G 1%
Fitxak: C1206C683F5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C683F5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C683F5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 68NF 50V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254945 pcs Datuen fitxa C1206C683F5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C683F4JAC7800
C1206C683F4JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.068UF 16V U2J 1206
Stockean: 86749 pcs
Deskarga: C1206C683F4JAC7800.pdf
RFQ
C1206C683F5GECAUTO
C1206C683F5GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 68NF 50V C0G 1%
Stockean: 1063800 pcs
Deskarga: C1206C683F5GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C683F3JACAUTO
C1206C683F3JACAUTO
deskribapena: CAP CER 0.068UF 25V U2J 1206
Deskarga: C1206C683F3JACAUTO.pdf
C1206C683F5GEC7210
C1206C683F5GEC7210
Deskarga: C1206C683F5GEC7210.pdf
C1206C683F5GEC7800
C1206C683F5GEC7800