C1206C682JAGEC
KEMETKEMET
C1206C682JAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C682JAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 5%
Fitxak: C1206C682JAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C682JAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C682JAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307039 pcs Datuen fitxa C1206C682JAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C682JAGEC7800
C1206C682JAGEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 5%
Stockean: 1617191 pcs
Deskarga: C1206C682JAGEC7800.pdf
RFQ
C1206C682JAGECAUTO7210
C1206C682JAGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET