C1206C682J3REC
KEMETKEMET
C1206C682J3REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C682J3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5%
Fitxak: C1206C682J3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C682J3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C682J3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 414246 pcs Datuen fitxa C1206C682J3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C682J3GALTU
C1206C682J3GALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6800PF 25V NP0 1206
Stockean: 393613 pcs
Deskarga: C1206C682J3GALTU.pdf
RFQ
C1206C682J3RECAUTO7210
C1206C682J3RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5%
Stockean: 1948988 pcs
Deskarga: C1206C682J3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C682J3GEC
C1206C682J3GEC
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 5%
Deskarga: C1206C682J3GEC.pdf
C1206C682J3RECAUTO
C1206C682J3RECAUTO
Deskarga: C1206C682J3RECAUTO.pdf
C1206C682J3GECAUTO
C1206C682J3GECAUTO
Deskarga: C1206C682J3GECAUTO.pdf
C1206C682J3REC7210
C1206C682J3REC7210
Deskarga: C1206C682J3REC7210.pdf
C1206C682J4HAC7800
C1206C682J4HAC7800
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 16V ULTRA STA
Deskarga: C1206C682J4HAC7800.pdf
C1206C682J3GECAUTO7210
C1206C682J3GECAUTO7210
Deskarga: C1206C682J3GECAUTO7210.pdf
C1206C682J3REC7800
C1206C682J3REC7800