C1206C682GAGEC
KEMETKEMET
C1206C682GAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C682GAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Fitxak: C1206C682GAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C682GAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C682GAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 293732 pcs Datuen fitxa C1206C682GAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C682G8HAC7800
C1206C682G8HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 10V ULTRA STA
Stockean: 1531912 pcs
Deskarga: C1206C682G8HAC7800.pdf
RFQ
C1206C682GAGECAUTO7210
C1206C682GAGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Stockean: 1282456 pcs
Deskarga: C1206C682GAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C682G5GEC7800
C1206C682G5GEC7800
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Deskarga: C1206C682G5GEC7800.pdf
Deskarga: C1206C682G5GEC7210.pdf
C1206C682GAGEC7210
C1206C682GAGEC7210