C1206C682F3GEC7210
KEMETKEMET
C1206C682F3GEC7210 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C682F3GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 1%
Fitxak: C1206C682F3GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1206C682F3GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C682F3GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1272874 pcs Datuen fitxa C1206C682F3GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF