C1206C562KARACTU
KEMETKEMET
C1206C562KARACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C562KARACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 250V X7R 1206
Fitxak: C1206C562KARACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C562KARACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C562KARACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5600PF 250V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 734795 pcs Datuen fitxa C1206C562KARACTU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-7213-2
C1206C562KARAC
C1206C562KARAC7800
C1206C562KARACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5600pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 5600pF eskaerak General Purpose