C1206C511J3HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C511J3HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C511J3HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 510PF 25V ULTRA STA
Fitxak: C1206C511J3HACAUTO.pdf
  • Mezua
C1206C511J3HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C511J3HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 510PF 25V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2692965 pcs Datuen fitxa C1206C511J3HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 510pF eskaerak Automotive