C1206C474M1REC
KEMETKEMET
C1206C474M1REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C474M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Fitxak: C1206C474M1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C474M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C474M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 470NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 363717 pcs Datuen fitxa C1206C474M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.47µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C474M1RECAUTO7210
C1206C474M1RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Stockean: 2258936 pcs
Deskarga: C1206C474M1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C474KMRECAUTO7210
C1206C474KMRECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 470NF 63V X7R 10%
Stockean: 1901330 pcs
Deskarga: C1206C474KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C474M1REC7800
C1206C474M1REC7800
Deskarga: C1206C474M1REC7800.pdf
C1206C474KMREC
C1206C474KMREC
Deskarga: C1206C474KMREC.pdf
C1206C474KMREC7210
C1206C474KMREC7210
Deskarga: C1206C474KMREC7210.pdf
C1206C474M1REC7210
C1206C474M1REC7210