C1206C474K3RALTU
KEMETKEMET
C1206C474K3RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C474K3RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206
Fitxak: C1206C474K3RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C474K3RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C474K3RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 406926 pcs Datuen fitxa C1206C474K3RALTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206C474K3RAL
C1206C474K3RAL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose