C1206C473J4REC
KEMETKEMET
C1206C473J4REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C473J4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 16V X7R 5%
Fitxak: C1206C473J4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C473J4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C473J4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 16V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 397208 pcs Datuen fitxa C1206C473J4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C473J4HACAUTO
C1206C473J4HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 16V ULTRA STAB
Stockean: 974087 pcs
Deskarga: C1206C473J4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C473J3RECAUTO7210
C1206C473J3RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 25V X7R 5%
Stockean: 1989250 pcs
Deskarga: C1206C473J3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C473J4RECAUTO
C1206C473J4RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 16V X7R 5%
Deskarga: C1206C473J4RECAUTO.pdf
C1206C473J4JAC7800
C1206C473J4JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.047UF 16V U2J 1206
Deskarga: C1206C473J4JAC7800.pdf
C1206C473J4HAC7800
C1206C473J4HAC7800
Deskarga: C1206C473J4HAC7800.pdf
C1206C473J4RECAUTO7210
C1206C473J4RECAUTO7210
Deskarga: C1206C473J4RECAUTO7210.pdf
C1206C473J3RECAUTO
C1206C473J3RECAUTO
Deskarga: C1206C473J3RECAUTO.pdf
C1206C473J4REC7210
C1206C473J4REC7210
Deskarga: C1206C473J4REC7210.pdf
C1206C473J4REC7800
C1206C473J4REC7800