C1206C473J1HACTU
KEMETKEMET
C1206C473J1HACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C473J1HACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 100V X8R 1206
Fitxak: C1206C473J1HACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C1206C473J1HACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C473J1HACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.047UF 100V X8R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163459 pcs Datuen fitxa C1206C473J1HACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-5770-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.047µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.047µF eskaerak General Purpose