C1206C473G1GEC
KEMETKEMET
C1206C473G1GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C473G1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 100V C0G 2%
Fitxak: C1206C473G1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C473G1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C473G1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 100V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 289714 pcs Datuen fitxa C1206C473G1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C473FMGEC7210
C1206C473FMGEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 63V C0G 1%
Stockean: 1126021 pcs
Deskarga: C1206C473FMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C473G1GECAUTO7210
C1206C473G1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 100V C0G 2%
Stockean: 1370148 pcs
Deskarga: C1206C473G1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C473FMGECAUTO7210
C1206C473FMGECAUTO7210
Deskarga: C1206C473FMGECAUTO7210.pdf
C1206C473FMGEC
C1206C473FMGEC
Deskarga: C1206C473FMGEC.pdf
C1206C473G1GEC7210
C1206C473G1GEC7210
Deskarga: C1206C473G1GEC7210.pdf
Deskarga: C1206C473FMGEC7800.pdf
C1206C473G1GEC7800
C1206C473G1GEC7800