C1206C472MAGECAUTO
KEMETKEMET
C1206C472MAGECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C472MAGECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
Fitxak: C1206C472MAGECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C472MAGECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C472MAGECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2025239 pcs Datuen fitxa C1206C472MAGECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C472MAGECAUTO7210
C1206C472MAGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G