C1206C472KAGEC
KEMETKEMET
C1206C472KAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C472KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
Fitxak: C1206C472KAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C472KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C472KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462291 pcs Datuen fitxa C1206C472KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C472KAGEC7800
C1206C472KAGEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
Stockean: 1956970 pcs
Deskarga: C1206C472KAGEC7800.pdf
RFQ
C1206C472KAGECAUTO7210
C1206C472KAGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1927070 pcs
Deskarga: C1206C472KAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C472KAREC
C1206C472KAREC
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R
Deskarga: C1206C472KAREC.pdf
C1206C472K8RACTU
C1206C472K8RACTU
deskribapena: CAP CER 4700PF 10V X7R 1206
Deskarga: C1206C472K8RACTU.pdf
C1206C472KAGEC7210
C1206C472KAGEC7210