C1206C472K5RACTU
KEMETKEMET
C1206C472K5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C472K5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 50V X7R 1206
Fitxak: C1206C472K5RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C472K5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C472K5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 50V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3194500 pcs Datuen fitxa C1206C472K5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-1230-2
C1206C472K5RAC
C1206C472K5RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C472K5RALTU
C1206C472K5RALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 50V X7R 1206
Stockean: 949138 pcs
Deskarga: C1206C472K5RALTU.pdf
RFQ
C1206C472K5GECAUTO7210
C1206C472K5GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 10%