C1206C472JAREC
KEMETKEMET
C1206C472JAREC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C472JAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R 5%
Fitxak: C1206C472JAREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C472JARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C472JAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 405575 pcs Datuen fitxa C1206C472JAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C472JAGEC
C1206C472JAGEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G 5%
Stockean: 272145 pcs
Deskarga: C1206C472JAGEC.pdf
RFQ
C1206C472JAREC7800
C1206C472JAREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R 5%
Stockean: 2069062 pcs
Deskarga: C1206C472JAREC7800.pdf
RFQ
C1206C472JAREC7210
C1206C472JAREC7210
Deskarga: C1206C472JAREC7210.pdf
C1206C472JARECAUTO
C1206C472JARECAUTO